logotype
deco

Menu: Start Gimnazjum Aktualności

img1
img2
img3
Aktualności
Lekcja „Ciekawostki ze świata fizyki”
poniedziałek, 23 Maj 2016 00:00

 

Uczennice klasy 3B gimnazjum, Natalia Jakubas i Wiktoria Leszczyńska zaprezentowały ciekawostki ze świata fizyki. Gimnazjalistki wyjaśniały m. in.: Jak działa ciecz nieniutonowska? Jak sprawdzić siłę grawitacji? Pod opieka nauczyciela fizyki uczennice przedstawiały doświadczenia, podczas których angażowały wszystkich uczniów klasy.

 

 

 

Więcej…
 
Szkolna Liga LA
poniedziałek, 16 Maj 2016 00:00

Na Stadionie Miejskim w Pasłęku odbyły się zawody sportowe w ramach Gimnazjady powiatu elbląskiego Szkolna Liga LA. Sportowcy naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności i talenty  w kategorii dziewcząt i chłopców.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Konstytucja 3 MAJA
wtorek, 03 Maj 2016 00:00

 

 

 

Więcej…
 
Drzwi Otwarte
piątek, 29 APRIL 2016 00:00

 

W naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla uczniów szkół podstawowych. Przygotowaliśmy dla nich dużo atrakcji m.in. zajęcia artystyczne oraz edukacyjne podczas których uczniowie zmierzyli się z zagadkami matematycznymi, rebusami z języka angielskiego czy też zadaniami z zakresu zdrowej żywności. Nasi goście mieli również okazję zwiedzić szkołę, po której oprowadzali ich starsi koledzy z Gimnazjum.

 

 

Więcej…
 
Wycieczka do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni
czwartek, 28 APRIL 2016 00:00

 

 

Uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum Zespołu Szkół w Gronowie Górnym uczestniczyli w wycieczce zorganizowanej do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

 

 

 

 

 

Więcej…
 


Strona 1 z 36